ГоловнаАрхів новинВідбувся Першотравневий спортивний МІКС!

Відбувся Першотравневий спортивний МІКС!

10.05.2009
Вже в котрий раз молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє» проводить спортивно-розважальні заходи для дітей та молоді. Як завжди 1-го травня на площі перед адмінбудинком зібрались діти та молодь міста Вишгорода, щоб прийняти участь у святковій акції «Першотравневий спортивний МІКС». Девіз свята – «Молодь - за здоровий спосіб життя»!

У програмі були представлені різноманітні спортивні ігри та конкурси: streetball (вуличний баскетбол), неоквадрат. Діти могли позмагатися у дитячий свінгбол (від англ. свінг — крутитися): м'яча треба по спіралі загнати ннагору на стовпчик. А ще: позбивати кеглі та визначитися, хто меткіший; пострибати на батуті, а найменші — на справжньому надувному... замку з вежами.

На обличчях з’являлися посмішки, а також цікаві візерунки і квіточки, завдяки майстрам, що уміло наносили грим. І хоча погода була не дуже сприятливою та сонячною, всі присутні мали чудову можливість розважатися і радіти на травневому святі без вживання алкогольних напоїв та паління. Було зовсім не сумно без пива та цигарок!

І до, і після заходу волонтери зайвий раз прибрали площу перед адмінбудинком. Без сумніву, майбутнє за молоддю, яка вибирає здоровий спосіб життя.

Кількість входів : 2562
Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2021 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS