ГоловнаПро Організацію

Про Організацію

«Молодь, за якою майбутнє» — молодіжна громадська організація, покликана сприяти поліпшенню стану та розвитку дітей та молоді.

Основними завданнями Оганізації є:

— Залучення молоді для активної участі в суспільному житті України;
— Створення умов для спілкування молоді на підставі спільних інтересів та зацікавлень;
— Організація дозвілля молоді, ознайомлення її з загальнодержавними та загальнолюдськими, духовними та культурними цінностями;
— Сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково освітніх програм;
— Сприяння розвитку фізичного виховання та ін.

Наша діяльність:

— Розробка та реалізація соціальних, дитячих, молодіжних програм та пректів
— Оздоровлення молоді та дітей в дитячих та молодіжних таборах відпочинку
— Організація благодійних акцій, концертів, як самостійно, так і спільно з іншими організаціями, підприємствами, релігійними громадами, установами тощо
— Створення спортивних, художньо-прикладних гуртків та секцій

Проекти організації

Дитячий табір

Творчий підхід, досвідчені співробітники, теплота взаємовідносин та щира турбота — все це ви знайдете в дитячо-юнацькому таборі «Райдуга», який щорічно проводиться колективом організації. Метою табору є всебічний розвиток дитини, її оздоровлення і веселий відпочинок, що додасть бадьорості та сил на новий навчальний рік. Рік за роком захоплююча програма і дружня атмосфера табору залишають незабутні враження в серцях юних учасників табірної мандрівки.

Спортивні свята

Одним з нагальних завдань в українському суспільстві є популяризація здорового способу життя серед молоді. Молодіжні свята під кодовою назвою «Спортивний МІКС» покликані зробити свій внесок у цю справу. На свято запрошуються усі вишгородці і гості міста, а насамперед молодь і діти. На центральній площі встановлюється майданчик для вуличного баскетболу, нео-квадрату, ігрові намети та інші цікавості для організації здорового і корисного дозвілля. Активісти організації прагнуть продемонструвати альтернативу і заохотити молодь до життя без шкідливих моральних і фізичних звичок.

Новорічні вистави

Напередодні Новорічних свят МГО «Молодь, за якою майбутнє» проводить святкові вистави для дітей у школах Вишгорода і району. Діти отримують можливість поринути у казковий світ, зустрітися з улюбленими героями і навіть побувати у різних куточках земної кулі! На святі юні школярі отримують нагоду взяти активну участь у конкурсах та продемонструвати свої таланти Діду Морозу та Снігуроньці. Задоволені діти поринають у атмосферу свята, а це приносить задоволення батькам, вчителям і волонтерам організації «Молодь, за якою майбутнє».

Діяльність організації спрямована на проведення літніх та зимових таборів, підготовку спортивних і новорічних свят та інших проектів для дітей та молоді. Колектив організації щиро вірить, що впливати на майбутнє нашої країни потрібно вже сьогодні, ділячись часточкою тепла і любові з дітьми, які знаходяться поряд з нами.

Докладніше про наші проекти

Проекти організації «Молодь, за якою майбутнє»
Кількість входів : 10400

Тренажеры — поддерживайте себя в форме!
Кількість входів : 11301
Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2022 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS