Діти

Дитячі проекти.

Контент даного розділу

Творчий підхід, навчені співробітники, щирість взаємовідносин — все це ви знайдете в дитячо-юнацькому таборі «Райдуга». Відпочинок на морі для дітей влітку.
Проекти організації «Молодь, за якою майбутнє»
Кількість входів : 10415
  Діти
Допоможи дітям і отримай сайт у подарунок! МГО "Молодь, за якою майбутнє" проводить спільну акцію з Науково-технічною Лабораторією СЕТ.
Кількість входів : 28735
Напередодні Новорічних свят МГО «Молодь, за якою майбутнє» провела ряд святкових заходів для дітей
Кількість входів : 4254
Фотохроніки проектів Організації
Кількість входів : 6913
Новорічну виставу під назвою «Новорічний період» відвідали учні Вишгородської ЗОШ №1, Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», а також Вишгородської гімназії «Інтелект».
Кількість входів : 3746
Знайомтеся: «Cорока & Компани». На перододні Новорічних свят у Вишгорордській спеціалізованій школі «Сузір’я», Вишгородській загальноосвітній школі №1, а також Лебедівській школі відбулися Новорічні вистави. Дід Мороз, Снігуронька, Сорока та її друзі Пінгвіни щиро привітали дітей з Новим роком.
Кількість входів : 4552
31.05.2008
Любий друже! Бажаєш поринути у незабутній світ пригод? В чудову атмосферу радості і дружби? Ти готовий до активного відпочинку на морському березі під яскравим сонцем? Приєднуйся до нас! Не вагайся! Поспішай!
Кількість входів : 3913
Новий рік — це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші. Отож, на передодні Новорічних свят діти мали чудову нагоду разом з казковими героями, помічником Дідуся Мороза Оленем та паном Професором, здійснити незвичайну подорож до різних країн світу
Кількість входів : 5484
Протягом кількох років поспіль організація проводить благодійну акцію «Спортивний Мікс». Ця акція традиційно відбувається 1 травня, тому й носить назву «Першотравневий sport-mix»
Кількість входів : 6977

Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2022 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS