Свята для дітей та молоді

Організація дитячих і молодіжних свят

Контент даного розділу

Напередодні Новорічних свят МГО «Молодь, за якою майбутнє» провела ряд святкових заходів для дітей
Кількість входів : 4244
Протягом кількох років поспіль організація проводить благодійну акцію «Спортивний Мікс». Ця акція традиційно відбувається 1 травня, тому й носить назву «Першотравневий sport-mix»
Кількість входів : 6954
2.05.2007
Навіть сніг не зміг завадити відсвяткувати перше травня на площі біля адмінбудинку і провести акцію "Першотравневий спортивний мікс". Відбулися дружні матчі з вуличного баскетболу (стритболу), волейбол та Neo-Kvadrat. Для дітей проводилися різноманітні конкурси та ігри. На свято завітали казкові герої-іграшки.
Кількість входів : 3636
Новорічну виставу під назвою «Новорічний період» відвідали учні Вишгородської ЗОШ №1, Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», а також Вишгородської гімназії «Інтелект».
Кількість входів : 3736
Знайомтеся: «Cорока & Компани». На перододні Новорічних свят у Вишгорордській спеціалізованій школі «Сузір’я», Вишгородській загальноосвітній школі №1, а також Лебедівській школі відбулися Новорічні вистави. Дід Мороз, Снігуронька, Сорока та її друзі Пінгвіни щиро привітали дітей з Новим роком.
Кількість входів : 4541
7.06.2008
Сьогодні, 7 червня 2008 року, на площі біля адмінбудинку відбувалася спортивна акція "Sport-Mix". У програмі були представлені такі конкурси і ігри: стрітбол, NeoKvadrat, дитячий грим, весела ярмарка, ігри для малюків у спеціально обладнаних наметах та інше.
Кількість входів : 3073
Новий рік — це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші. Отож, на передодні Новорічних свят діти мали чудову нагоду разом з казковими героями, помічником Дідуся Мороза Оленем та паном Професором, здійснити незвичайну подорож до різних країн світу
Кількість входів : 5471

Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2022 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS