Молодь

Молодіжні проекти

Контент даного розділу

Молодіжне спілкування, цікава атмосфера, музика, перегляд фільму
Кількість входів : 10454
Протягом кількох років поспіль організація проводить благодійну акцію «Спортивний Мікс». Ця акція традиційно відбувається 1 травня, тому й носить назву «Першотравневий sport-mix»
Кількість входів : 6659
Сайт "Стритбол Вишгорода" створено, щоб висвітлювати усе, що повя'зано із стритболом у Вишгороді з метою популяризації і розвитку цього чудового виду спорту у місті.
Проекти організації «Молодь, за якою майбутнє»
Кількість входів : 10146
25.04.2007
Першого травня у Вишгороді біля адмін.будинку проводитиметься дитячо-молодіжний захід "Першотравневий спортивний мікс". Плануються дружні матчі з вуличного баскетболу (стритболу), волейбол, настільний теніс, Neo-Kvadrat та ін. спортивні змагання. Для дітей будуть проводитись різноманітні конкурси та ігри.
Кількість входів : 3089
2.05.2007
Навіть сніг не зміг завадити відсвяткувати перше травня на площі біля адмінбудинку і провести акцію "Першотравневий спортивний мікс". Відбулися дружні матчі з вуличного баскетболу (стритболу), волейбол та Neo-Kvadrat. Для дітей проводилися різноманітні конкурси та ігри. На свято завітали казкові герої-іграшки.
Кількість входів : 3534
Фотохроніки з стрітбольних поєдинків 1 травня 2007 року. Було досить прохолодно, навіть сніг йшов (у травні!), проте це не завадило стрітболістам...
Кількість входів : 2914
Фотохроніки проектів Організації
Кількість входів : 6698
27.04.2009
На свято запрошуються усі вишгородці та гості міста, а насамперед молодь та діти. На площі біля адмінбудинку буде встановлено майданчик для стрітболу (вуличного баскетболу), нео-квадрату, ігрові намети та інші цікавості для організації здорового і корисного дозвілля.
Кількість входів : 4305
10.05.2009
Вже в котрий раз молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє» проводить спортивно-розважальні заходи для дітей та молоді. Як завжди 1-го травня на площі перед адмінбудинком зібрались діти та молодь міста Вишгорода, щоб прийняти участь у святковій акції «Першотравневий спортивний МІКС». Девіз свята – «Молодь - за здоровий спосіб життя»!
Кількість входів : 2557

Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2021 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS