ГоловнаПроекти ОрганізаціїНоворічні святаНоворічна казка «У пошуках мрії» (2010)

Новорічна казка «У пошуках мрії» (2010) — Новорічні вистави у школах Вишгорода та району

Новий рік – це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші. Отож, на передодні Новорічних свят діти мали чудову нагоду разом з казковими героями, помічником Дідуся Мороза Оленем та паном Професором, здійснити незвичайну подорож до різних країн світу.

Гавайські острови – заповітна мрія невгамовного Оленя, який вдається до різноманітних хитрощів, щоб досягнути своєї мети. Не помічаючи прихованих мотивів, пан професор погоджується допомогти Оленю, але зовсім випадково вони опиняються в Японії. Кумедні японці виявилися гостинними та чемними друзями. Вони допомогли героям продовжити подорож і дістатися Гавайських островів.

Все було б добре, якби Дід Мороз не нагадав Оленю про Новорічне свято, на яке діти чекали цілий рік. Що ж робити? Cвято ось-ось розпочнеться. Діду Морозу та Снігуроньці треба вирушати, але ж куди подівся Олень? Без нього діти не отримають подарунків! Чи встигне Олень повернутися з Гавайїв на свято до діточок?..

Про це дізналися діти Вишгородської спеціалізованої школи “Сузір’я", Лебедівської та Нижчедубечанської загальноосвітніх шкіл. Новорічне свято відвідали учні 1-7 класів. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Дід Мороз та Снігуронька були приємно здивовані новорічними костюмами. І кого тільки не побачиш напередодні Нового року: і чарівних метеликів, і відважних піратів, ведмедиків, зайчат, навіть мисливці завітали на свято.

Новий рік – пора щирих побажань та привітань.
З Новим роком! З новим щастям!
На порозі Рік Новий - Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе, хай до хат він вам несе!

Фото зі свята:

Кількість входів : 5348
Сторінки, близькі за змістом
Останні новини
©2006-2021 Молодіжна громадська організація «Молодь, за якою майбутнє»
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на МГО «Молодь, за якою майбутнє» обов'язкове.
Контактуйте з нами:
office@future.com.ua 
Підтримка сайту:
Лабораторія СЕТ
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти Сайт працює на FreshKnowledge CMS